O nás
Co umí DOMENA.cz
DOMENA.cz je výchozím bodem pro všechny, kdo podnikají online. Snadno si u nás registrujete doménu, založíte e-mailovou schránku, pořídíte online kancelář nebo webovou Vizitku. K tomu máte k dispozici non-stop zákaznickou podporu a pravidelné tipy z praxe na našem blogu.
Služby DOMENA.cz dnes využívá 24 000 zákazníků, kteří u nás mají registrováno přes 160 000 domén. Společnost IGNUM, která službu DOMENA.cz provozuje, tak patří mezi špičku českých registrátorů.
Systém DOMENA.cz oceňují také smluvní partneři (subregistrátoři) společnosti IGNUM, kteří jeho prostřednictvím registrují a spravují domény svých zákazníků.
Profil společnosti IGNUM
Společnost IGNUM s.r.o. se specializuje na registraci domén, webhosting a serverhosting. Má status ISP (Internet Service Provider) a disponuje vlastní nezávislou síťovou infrastrukturou, vystavěnou na aktivních prvcích Cisco. IGNUM je členem sdružení CZ.NIC, českého sdružení ISP NIX.CZ, evropského sdružení RIPE, je akreditovaným registrátorem .EU domén.
Naši nejvýznamnější partneři
IGNUM zajišťuje doménové a webhostingové služby i významným zákazníkům, jako jsou T-Mobile Czech Republic a.s., O2 Czech Republic, a.s., Vodafone Czech Republic a.s., Sazka a.s., Seznam.cz, Hlavní město Praha nebo Ministerstvo financí ČR a další.
Využíváme cookies
Naše servery využívají soubory cookies podle ustanovení § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích.
IGNUM je členem těchto sdružení a organizací
CZ.NIC
DOMENA.CZ - Akreditovaný registrátor EU domény
RIPE NCC
NIX
0.01419s